Varken

  • by:
  • september 17, 2025
  • Category: Workshop voor veehouders en dierenartsen

Workshop voor boeren en dierenartsen te Leuven


Het verantwoord gebruik van antibiotica en de aanpak van antimicrobiële resistentie zijn uitdagingen die geen enkele sector alleen kan aangaan. Boeren en dierenartsen werken dagelijks zij aan zij, en alleen hun gezamenlijke dialoog – met steun van de overheid – maakt echte vooruitgang mogelijk.

Met deze workshop brengen we daarom veehouders, dierenartsen en overheid rond één tafel. In andere landen bleek deze mix bijzonder waardevol: er ontstond meer inzicht in elkaars rol en uitdagingen, wederzijds respect én een sterkere basis voor samenwerking.

U wordt van harte uitgenodigd om deel te nemen, mee te denken en samen verder te bouwen aan een toekomst met gezonde dieren, gezonde mensen en een gezonde sector.

 

 

Deze opleiding wordt georganiseerd door de ‘Federation of Veterinarians of Europe’ (FVE) en het Spaanse Geneesmiddelenagentschap (AEMPS) en wordt financieel ondersteund door de Europese Unie.